Daszki nad drzwi – Warszawa i okolice

Dla osób, które chcą nadać swojemu budynkowi innowacyjny wygląd, mamy do zaproponowania elementy dekoracyjne wykonane ze szkła hartowanego. Zajmujemy się projektowaniem szklanych daszków, które można zastosować zarówno nad drzwiami wejściowymi, jak i tarasowymi. Tego typu dekoracja nie tylko doskonale ozdobi elewację budynku, ale również nada mu nowoczesny wygląd. Projekty szklanej konstrukcji dachowej przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta, spełniając jego oczekiwania i potrzeby.

Daszki nad drzwi ze szkła hartowanego

 

Tworzymy szklane elementy dekoracyjne, które wzbogacą każdy budynek. Nowoczesne daszki nad drzwi wejściowe wykonujemy z szyby ze szkła hartowanego o grubości 12,52 mm oraz z wysokojakościowych wsporników ze stali nierdzewnej. Dzięki tym bardzo wytrzymałym i w pełni bezpiecznym materiałom możemy zapewnić, że nasze szklane konstrukcje dachowe są niezwykle solidne. Przy ich tworzeniu dbamy o każdy detal, aby były nie tylko funkcjonalne, ale również dobrze się prezentowały nad wejściem do budynku.

Szklane daszki nad drzwi – zalety

 

Projektowane przez nas daszki nad drzwi wejściowe lub tarasowe doskonale przepuszczają światło, a w dodatku są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Dzięki właściwościom szkła hartowanego, z których są wykonane, sprawdzają się w czasie upałów oraz mrozów czy opadów deszczu lub śniegu. Nasze szklane konstrukcje dachowe pasują nie tylko do nowoczesnego budownictwa, ale również do tego starego. Co więcej, nadają się zarówno do domów, jak i do obiektów użytku publicznego. 

Montaż szklanych daszków nad drzwi – Warszawa i okolice

 

Tworzone przez nas nowoczesne i wytrzymałe daszki nad drzwi wejściowe lub tarasowe będą prezentować się niezwykle elegancko i atrakcyjnie. Zapewniamy, że każdy projekt przygotowujemy zgodnie z wytycznymi Klienta, aby szklane zadaszenie jak najlepiej spełniało swoje zadanie.

Swoje usługi oferujemy w Warszawie i okolicy. Zapewniamy także dojazd do miejscowości położonych w promieniu 50 km od stolicy Polski, m.in. do:

  • Nowego Dworu Mazowieckiego,
  • Legionowa
  • Starych Babic.

SZKLANE DASZKI

 

  • Idealne zastosowanie dla budynków, w których liczy się nowoczesny wygląd oraz estetyka.                                                      
  • Świetnie sprawdzą się nad drzwiami wejściowymi do Twojego domu.                            
  • Wykonane są z szyby ze szkła hartowanego o grubości 12,52 mm oraz wsporników ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle wytrzymała.
Call Now ButtonZadzwoń teraz!