Ogrody zimowe całoroczne – Warszawa i okolice

Nasza firma zajmuje się projektowaniem przestrzeni wypoczynkowych, z których można korzystać niezależnie od pory roku. Tworzone przez nas na wymiar ogrody zimowe to szklane pomieszczenia, które dobudowuje się do wybranej części domu. Służą nie tylko do wypoczynku i spotkań z bliskimi na tarasie, ale także mogą pełnić funkcję szklarni całorocznej, umożliwiającej uprawę roślin nawet w chłodne dni. Projekty takich pomieszczeń przygotowujemy po konsultacjach z Klientem, dostosowując konstrukcje do ich potrzeb i oczekiwań.

Szklane pomieszczenia na wymiar

#

Ogrody zimowe całoroczne na tarasie tworzymy na podstawie pomiarów, które wykonujemy na miejscu całkowicie bezpłatnie. Podczas projektowania szklanych pomieszczeń wymiary konstrukcji dostosowujemy do każdej, nawet nieregularnej powierzchni. Korzystamy z takich materiałów, jak aluminium oraz szkło, które są nie tylko trwałe i solidne, ale również dobrze prezentują się zarówno w budynkach klasycznych, jak i nowoczesnych. Co więcej, aluminiowo-szklane zadaszenia zapewniają wysoką jakość wykonania oraz odporność na różne warunki atmosferyczne.

#

Całoroczne ogrody zimowe

#

Projektowane przez nas przestrzenie wypoczynkowe całoroczne składają się nie tylko z nowoczesnych zadaszeń, ale również szklanych ścian. Zapewniają one optymalną izolację cieplną, dzięki czemu można bez przeszkód korzystać z tarasu nawet w chłodniejsze dni. Ponadto nasze ogrody zimowe na wymiar mogą posiadać daszek nad drzwiami oraz balustradę, co nada wyjątkowy klimat całemu miejscu.

#

Dlaczego warto mieć ogród zimowy na tarasie?

#

Szklane pomieszczenia na wymiar mają wiele zalet, jednak największą z nich jest to, że można z nich korzystać o każdej porze roku, niezależnie od warunków pogodowych. To sprawia, że wypoczynek jest możliwy także zimą, kiedy za oknami pada śnieg. Co więcej, całoroczne ogrody zimowe na tarasie zapewniają dodatkową przestrzeń na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Dzięki temu, że można je umeblować, np. w wygodne fotele czy kanapę, będą idealnym miejscem na zorganizowanie niewielkiego przyjęcia w gronie najbliższych.

#

Montaż ogrodów zimowych na terenie Warszawy i okolic

#

Firma Marko działa na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy nasze usługi na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do klientów w promieniu 50km od Warszawy, m.in. do miejscowości takich jak:

  • Legionowo,
  • Stare Babice,
  • Nowy Dwór Mazowiecki.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz!