Zadaszenia szklane – województwo mazowieckie

Ekskluzywne, całoroczne zadaszenia tarasu

 

Zaprojektujemy dla Państwa ekskluzywną przestrzeń wypoczynkową przeznaczoną do całorocznego użytku. Produkujemy nowoczesne zadaszenia tarasów, które możemy uzupełnić o szklane ściany zapewniające optymalną izolację cieplną w trakcie chłodniejszych miesięcy. Wszystkie konstrukcje tworzymy indywidualnie dla każdego klienta, dostosowując ich wymiary do zabezpieczanej powierzchni, również tej nieregularnej.

Dzięki temu rozwiązania Marko są skrojone na miarę potrzeb współczesnych użytkowników o zróżnicowanych wymaganiach. Projekt zadaszenia tarasu wykonujemy na podstawie pomiaru, który przeprowadzamy bezpłatnie na miejscu. Chociaż połączenie szkła i aluminium jest bardzo nowoczesne, to świetnie sprawdzi się też w klasycznych budynkach ze względu na swój minimalistyczny wygląd.

Zadaszenia z montażem

 

Firma Marko specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które odmienią wygląd Państwa domu. W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne zadaszenia tarasów w wersji standardowej oraz całorocznej ze ścianami, a także daszki nad drzwi. Sprzedajemy i montujemy również balustrady wewnętrzne na schody oraz zewnętrzne na balkon, produkowane na bazie wysokiej klasy aluminium oraz szkła.

Niezależnie od opcji, na którą zdecyduje się klient, zapewniamy bezpłatny pomiar i wycenę przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i profesjonalnego sprzętu, oferujemy usługi montażowe naszych wyrobów na terenie województwa mazowieckiego. Proponujemy skrojone na miarę Państwa indywidualnych potrzeb produkty, które są bardzo atrakcyjne i trwałe.

Dlaczego warto wybrać zadaszenia aluminiowo-szklane?

 

  • wysoka jakość wykonania oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne,

  • wykonane z elementów aluminiowych o dowolnej szerokości, malowanych proszkowo,

  • wypełnienie szklane (szkło 8-10mm bezpieczne) lub poliwęglan (lity lub komorowy).
Call Now ButtonZadzwoń teraz!